H O Ş G E L D İ N İ Z

VEGAN GLUTENSİZ RAWhnmefendi

HANIMEFENDİ PLANI

Hanımlar için özel olarak tasarlanan Canlı Yemek Kutusu 1100 kaloriye sabit, yaşayan canlı besinlerle yapılan yemekleri içermektedir.

Daha fazla bilgi edinin

ALBAY-CEVDET

BEYEFENDİ PLANI

Cömertçe tasarlanan Canlı Yemek Kutusu damak tadınıza uygun sizi gün boyu dingin tutar. 1500 kaloriye sabit olarak tasarlanmıştır. Fazla kilolardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi edinin

yeşillik

DETOKS PLANI

Daha çok hafif ve yeşil beslenmeyi ön gören bu Canlı Yemek Kutusu bedendeki toksinleri atmayı sağlar. Hızlı kilo vermek için sağlıklı ve başarılı bir plandır.

Daha fazla bilgi edinin

FAZLA YAĞLARA GÜLE GÜLE – HOŞGELDİNİZ KASLAR

Sağlıklı beslenme planlarımız vücudun direncini artırmak ve yeniden gençlik kazanmak için ihtiyaç duyacağınız en yüksek miktarda besini içerir. Tohumlar ve baklagiller gibi diğer tam gıdalar  filizlendirilir ve beslenme düzenini dengeler ve çeşitliliği sağlar. Besin değeri yüksek yiyecekler size kendinizi daha enerjik hissettirir, sağlıklı bir canlılık verir ve beden kitle indeksinizi korumanıza yardımcı olur.

cyk-logolu

KURUCUMUZDAN MESAJ

Canlı Yemek Kutularımız haftalık  taze hazırlanıp istediğiniz adrese teslim edilir.

Canlı Yemek Kutusu tarihi biraz eskiye dayanır. Şef Mehmet Ak tarafından 2006 yılında USA da  başlatılan bu sistem şimdi tüm dünyada yaygınlaştı. Ustamızın 125 kilodan 70 kiloya inişini Canlı Yemek Kutusunda ki yemekler sağlamıştır. Şimdi ise ustamız bu yemekleri sizlere tattırarak paylaşıyor. AFİYET OLSUN

DİĞER PLANLARA GÖZ AT

Çiğ beslenme bir diyetten öteye bir yaşam tarzı ve terapidir. Beslenme uzmanlarımız tarafından hazırladığımız diğer sağlıklı baselenme planlarımıza göz atın.


SİPARİŞ VER