NASIL ÇALIŞIR

VEGAN GLUTENSİZ RAW

22688592_10213784564464002_2660835216830276777_n

HOŞ GELDİNİZ

Organik çiftliğimizin ortasında inşa etiğimiz Canlı Yemek Kutusu tesisimiz bahçeden masaya felsefesiyle çalışıyor. Ormana sınır olma avantajımız ve yüksek seviyede oluşumuz daha lezzetli sebze ve meyve yetiştirmemize yardımcı oluyor. Dağdan gelen mineral akışı toprağımızı sürekli zenginleştiriyor. Bu güzelliği Canlı Yemek Kutusuna taşımaktan gurur duyuyoruz.

Cumartesi gününden başlayarak Pazar ve Pazartesi CYK lar hazırlanır Pazartesi akşamı kargoya verilir. Her Salı günü olmak üzere CYK lar kapınızda olur. Her CYK 7 günlük yemek içerir. Bu yemekler pişirilmeden ve hayvansal kullanmadan bitkisel bazda yapılır.  Glütensiz ve GDO' suz yemekler çoğunlukta organik ve yöresel tarımcılık ta yetişen ürünlerle yapılır. Soğuk zincirde hazırlanır ve üyelerden gelen bilgiye göre kişiye özel olarak hazırlanır. Kalori sayımı besin değeri ve protein içeriklere  uzmanlarımız özen gösterir.

BAŞARI HİKAYESİ

Son dönemlerde yaşamımda sağlığıma daha özen göstermek adına, hem düşünce boyutunda farkındalığımı artırıp, bedenen spor yaparak ve hem de beslenmeme daha dikkat etmeye çalışır oldum. Olabildiğince 🙂 organik beslenmeye çalışıyorum ve çevremde yaşayan insanlara da bunu aşılamaya çalışıyorum. 2 aylık Canlı Yemek Kutusu üyeliğimde ara sıra ara verdiysem de 20 kilo kadar ciddi bir kilo kaybım oldu. Başlangıçta alışmakta zorlanmama rağmen bu beni çok mutlu etti. Şef Mehmet ve Şef Merveye çok teşşekür ediyorum.

Tülay Sancak. (Mali Müşavir)

organik-farm

ÇİĞ BESLENMEYİ KEŞFET

Original beslenmemiz olan olan çiğ beslenme insanlığın çok eski tarihine dayanır. Günümüzdeki hastalıkların başında olan bilinçsiz beslenme çiğ beslenmeyle ortadan kalkmıştır.

Çiğ Beslenme size kendinizi sevmeyi öğretir! ''Şef Mehmet Ak''