BEYEFENDİ PLANI

VEGAN GLUTENSİZ RAW

HOŞ GELDİNİZ

Kısa zamanda sizi istediğiniz hedefe ulaştıracak Beyefendi Beslenme Planı 1500 kaloriye  sabitdir. Gelin sizde yaşayan canlı gıdaların gücünü keşfedin.

KOLAY VE TAZE

7 Günlük yemeğiniz günde 5 öğün olarak size özel tasarlanarak masanıza kadar geliyor. Hedefiniz kilo vermek, bedeni arındırmak, sağlık sorunlarının üstesinden gelmek, sabahları hafifleyerek uyanmak, gün boyu dinginlik istiyorsanız bu Canlı Yemek Kutusu CYK tam size göre.

ÜYELİK

4 Hafta çiğ beslenmek istiyorum dediğiniz an sizi otomatik üçretsiz CYK üyesi yapıyoruz. Bu demektir ki 4 haftalık yemekleriniz bitirmeniz için 2 aylık bir zamanınız var. Ayrıca CYK tesislerinin bulunduğu organik çiftliğimizde her şeyin dahil olduğu bir hafta sonu sevdiğiniz ile birlikte geçirebilir neler yaptığımızı ve nasıl yaptığımızı gözlemleyebilir hatta size sunumlar yaparız.

TASARRUF

Üyelik yönteminin diğer amacıda beslenme uzun vadeli olmalı terapi gibi olmalı, yaşam tarzı ve felsefi olmalı, böylece ne kadar uzun süre üyelik alırsanız o kadar yemekleriniz size ucuza mal olur.

aracımız-modüfeedildi

TÜRKİYE'NİN HER TARAFINDA VARIZ

Sağlıklı beslenerek fit olmak, sabahları dingin olmak, ve sağlığımı bir üs çıtaya çekmek istiyorum diyorsanız Canlı Yemek Kutusuna bir göz atın.Çok  özel menülerimiz lifli gıdalarla zenginleştirilerek 4 beyaz kullanılmadan hazırlanmaktadır. Ayrıca hayvansal hiçbir ürün yok, vegan / pişirilmemiş canlı gıdalar size tam bir mineral ve vitamin dengesi sağlıyor. Yemekler soğuk zincirde hazırlanarak ayağınıza kadar geliyor.

AÇIKLAMA

Hangi yaşta, hangi kiloda olursanız olun takip edilmesi çok kolay olan 7 günlük beslenme planı diyetisyen onaylıdır. Türkiye'nin her yerine ulaşan CYK lar sofranızda sizinle buluşuyor. CANLI YEMEK KUTUSU uzmanlarımız tarafından günlük olarak 1200-2000 kaloriye sabitlenebilir. Siz kaç kalori almak istiyorsanız ona göre planlanır. Bitkisel protein, lif, vitaminler ve minerallerle dolu tam dengeli bir beslenme.

3000 dan fazla raw vegan tarif geliştirdik zengin çeşitli menülarımızı sizinle buluşturuyoruz.

Danışmanlara ve diyetisyenlere sınırsız erişim.

CANLI YEMEK KUTUSU İLE HAYALİNİZDEKİ KİLOYA ULAŞMAK  ŞİMDİ ÇOK KOLAY!

cyk-logolu

KUTUDA NE VAR

CANLI YEMEK KUTUSU raw food beslenme piramidine göre uyarlanmış bol enzimli, nazik bir şekilde sindirim sistemini harekete geçirip biriken katmanları toksinleri yumuşatarak dışarı atma formülüne sahiptir. Fazla kilolarınızdan çok rahat kurtulabilirsiniz. Ayrıca vücutta biriken mukus adı verilen toksik birikimlerini de elemine eder. 

  • Kahvaltınız
  • Ara öğün
  • Öğle yemeğiniz
  • Ara üğün
  • Akşam yemeğiniz
kebab1

Bilmeniz Gerekenler

CYK  7 günlük olarak hazırlanmaktadır. Böylece siparişiniz bize önceden ulaşmalıdır. Her Salı günü CYK size sabah saatlerinde ulaşır. Hızlı olarak ta direk bulunduğunuz bölgedeki şubeden alabilkirsiniz.. Böylece CYK lar size zamanınıda ulaşır.

Kargo ücreti paket fiyatına dahil deyildir.
CYK Siparişleri Size Nasıl Ulaşıyor?

Üyeliğinizi yaptıkdan sonra sistemimiz tarafından bilgileriniz uzman diyetisyenlerimize ve şeflerimize  aktarılıyor. Belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden hangi tarihler arasında CYK ‘ınızı talep ettiğinizin bilgisini aldıktan sonra o tarihlerde  kargo kapınıza kadar teslim ediyor.

Haftalık/Aylık Canlı Yemek Kutusu CYK üyelik programı büyük bir tasarruf ve kolaylıktır.

CANLI YEMEK KUTUSU

Program            FİYAT                   GÜNLÜK FİYAT                     GÜNLÜK TASARRUF        TOPLAM TASARRUF

1 Haftalık        ₺435.00                            ₺61.85

2 Haftalık        ₺695.00                           ₺51.95                                ₺9.90                                 ₺138.60

1 Aylık              ₺1,260.00                        ₺ 45.45                               ₺16.40                               ₺595.50

2 Aylık             ₺1,995.00                         ₺ 35.45                               ₺26.40                               ₺1,478.40

3 Aylık             ₺2,595.00                         ₺30.85                                ₺31.00                               ₺2,604.00

Üyeliklerin uzun vadeye yayılması tasarruf imkanı sağladığı için üyelerimiz toptan fiyatlandırma üzerinden peşin ödemelerde büyük tasarruflara sahip olacaklardır.  Amacımız uzun vadeli üyelikler sağlamaktır.  Uzun vadeli üyelerimiz kararlılıkları sayesinde  %45 varan indirimler den yararlanacaklardır.

11 yıldır Canlı Yemek Kutusu CYK  binlerce üyelerimize sağlıklı beslenme konusunda ulaşmak istedikleri gollerine ulaşmaya yardımcı olmuştur. Özellikle üyelerimizin fazla kilolarından sağlıklı bir şekilde kurtulmalarını sağlamıştır. CYK programları özellikle kilolarınızı verdikten sonrada geriye gelmemesi için dizayn edilmiştir. Üyeliğinizi gerçekleştirin ve sizde bir sonraki CYK ya sahip olun

Menümüzde, salata sosu, ara öğünler, filizler, raw vegan olarak dünya mutfaklarından yemekler, sağlıklı içeriklerden yapılmış dürümler, atıştırmalıklar ve besin destekleri bulunur. CYK genelde organik, taze, pişmemiş  meyve ve sebzelerden hazırlanır.

Sağlıklı beslenme programlarımız vücudun direncini artırmak ve yeniden gençlik kazanmak için ihtiyaç duyduğu en yüksek miktarda besini içerir. Tohumlar ve baklagiller gibi diğer tam gıdalar  filizlendirilir ve beslenme düzenini dengeler ve çeşitliliği sağlar. Besin değeri yüksek yiyecekler size kendinizi daha enerjik hissettirir, sağlıklı bir canlılık verir ve beden kitle indexinizi korumanıza yardımcı olur.

Yemek paketlerimiz haftalık  taze hazırlanıp istediğiniz adrese teslim edilir.

BİZE ULAŞIN

Her türlü sorularınız ve siparişiniz için sizden duymak isteriz.