ÇİĞ BESLENME RAW FOOD NEDİR?

VEGAN GLUTENSİZ RAW

Raw Food aslında bizlerin ilk beslenme yöntemidir. İnsan oğlu doğadaki her şeyin kodlarını vucüdunda barındırmaktadır. Böylece bizler her zaman yaşayan canlı besinlerle beslenebiliriz. Bu yaşayan canlı besinlerin sebzelerden, yeşilliklerden, meyvelerden, kuruyemişlerden, denizaltı bitgilerinden, tohumlardan ve onların filizlerinden olmasına dikkati çekiyoruz.

Olağanüstü temiz olan çiğ mutfakta pişirme işlemi yok ama her türlü yemekler var üstelik pişmiş gibi lezzeti ve görüntüsü de var. O halde gelin aşağıdaki CYK nasıl çalışırmış göz atalım.

Sağlıklı yemekleriniz kapınızda…

Sağlıklı beslenmeye, diyete vaktim yok’ bahanesine son! Canlı Yemek Kutusu, (CYK) 4 Beyazsız Menularıyla Taze Organik Gıdaları Ayağınıza Kadar Getiriyor.

CYK yemek yapmaya ve sağlıklı beslenmeye vakit bulamayanlar için ‘kurtarıcı’ olarak doğmuş bir proje. Size uygun beslenme programını oluşturup, tasarlayıp, hazırlayıp, paketleyip istediğiniz yere ulaştırıyor! Hatta şehirler arası servisimiz başlamış olup paketlerimizi 7 günlük olarak gönderiyoruz

CYK  nedir?
CYK özetle size özel beslenme programı oluşturan ve bunları hazırlayıp ‘yemeğinizi ayağınıza kadar getiren’ bir sistem. Özellikle çalışan ve sağlıklı beslenmeye vakit yaratamayanlar için kurtarıcı bir sistem…

CYK de bu iş nasıl yürüyor derseniz… Danışmanlarımız ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi öğreniyor. Beslenme uzmanları beslenme planınızı oluşturuyor. Gurme şeflerimiz size özel lezzetleri tasarlıyor. Dağıtım ekibi günlük beslenme paketlerinizi haftada bir olma üzere kapımıza kadar getiriyor.

Premium ve Business Line olmak üzere 2 farklı servis sunan CYK’da bir tanesini yaşam tarzınıza tam uygun bulacağınız farklı gurme beslenme planları bulunuyor.

Sistem nasıl işliyor?
Sizlere sunulan her CYK beslenme planı sağlıklı ve dengeli beslenme konsepti üzerine kurulu. Çiğ beselenme piramidinden yola çıkarak 7 Günlük menüler olarak beslenme uzmanları ve gurme şefler gözetiminde özenle, tamamen  özel olarak hazırlanıyor. En taze ve organik ürünler tamamen çiğ olarak kullanılıyor, katkı maddesi içermeyen malzemelerle öğünlerin besin değerinin yüksek olması sağlanıyor.
Sizden alınan veriler doğrultusunda öncelikle sizin tercih ettiğiniz beslenme planına göre günlük almanız gereken kalori miktarları hesaplanıyor. Şefler bu hesaplama ve sizden aldığımız kişisel beslenme bilgileri doğrultusunda size en uygun lezzetleri oluşturuyor.
Seçtiğiniz beslenme planına göre, şefimizin sizin için hazırladığı lezzetleri tercih edebiliyor veya özel ihtiyaçlarınız için içeriğini tamamen sizin belirlediğiniz özel bir beslenme planı talep edebiliyorsunuz.
Servislerin düzeni kahvaltı oğle yemeği ve akşam yemeği  olmak üzere günlük toplam 5 öğünden oluşuyor. Kişisel ihtiyaçlara yönelik olarak beslenme paketleri 2 ana + 2 ara (akşam öğünü dahil edilerek) veya 1 ana + 2 ara (işyeri paketi) şeklinde de servis edilebiliyor. Size özel tasarlanan beslenme paketi her 7 günde bır teslim ediliyor
Yemekleriniz spariş anından itibaren taze olarak size servis edilecek birçok yemek soğuk yenmeye de uygundur. Yemeklerin ısıtılması gereken durumlarda ise ısıtma talimatı çok basit ve günlük olarak yollanan mönülerde belirtilmekte…
Beslenme planları
Bir çok sağlıklı beslenme diyeti günlük hayatımızda gerçekleştirmemizin zor hatta imkansız olduğu kritik öğeler içerir. CYK burada devreye giriyor; yaşam tarzınıza uygun bir beslenme planı ile sizi zaman harcamaktan kurtararak hedeflerinize hızla ulaşmanıza yardımcı oluyor.

İşte CYK nın beslenme planları.

Hanım efendi planı  Bey efendi planı  Diyabetik Plan   Detoks Planı

  • Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere haftalık-aylık uyelik paketler
  • Toksinlerden arınmak isteyenlere 7 günlük Detox
  • Uygalamalı ders almak isteyenlere Çiğ beslenme modül dersleri
  • Anne adaylarına 3 aylık yemek paketi
  • Sporculara yuksek proteinli paketler
  • Kendi paketini yaratmak isteyenlere Premiyum program