EĞİTİM

VEGAN GLUTENSİZ RAW

ŞEF MEHMET AK MUTFAK AKADEMİSİ

HOŞ GELDİNİZ

Dünyada hızla yayılan raw food çiğ beslenme akımı ülkemizdede trend haline gelmiştir.  Çiğ beslenerek 9 aylık sürede 55 kilo veren  Şef Mehmet Ak Kartepe bölgesinde Türkiyenin ilk ve tek raw food çiğ beslenme akademisini kurmuştur. Konaklamalı olarak 3 mödülden oluşan eğitimler Türkçe ve İngilizce olarak uygulamalı bir şekilde verilmektedir.  Ön görüsü olmayan eğitimlerimize gerek amatör olarak gerekse profesyonel olarak her yaşta katılabilirsiniz.

BAZI FİKİRLER BURADA TOPLANIYOR!                         Doğayla başbaşa olan okulumuz ormana sınır konumunda 400 m. denizden yüksekliğe sahip olarak enfes bir şehir ve dağ manzarasına sahiptir. RAHATLAMA, GEVŞEME, ARINMA ile eğitim alırken bir yandan fazla kilolardan kurtuluyor ve detox yapma şansına sahip oluyorsunuz..

Organik bahçeden mutfağa felsefesiyle taze besliniyor aynı zamanda organik tarım kamposting ve perma kültür öğrenme şansına sahip oluyorsunuz. Organik tarıma önem verdiğimiz gibi içme suyunada çok önem veriyoruz. Böylece yaşayan canlı bir suya sahibiz! 975m yükseklikten gelen alkali su (PH7.01)  mutfağımızda kullandığımız gibi odalarınaza da bu su akmaktadır.

KENDİ MUTFAĞININ ŞEFİ OL

ÇİĞ BESLENMEYİ KEŞFET KENDİNİ KEŞFET

Kar amaçsız olan RGİ Dünya mutfaklarını en son ve en gelişmiş raw vegan mutfak tekniklerini araştırmayı misyon edinmiştir.