SIVI BESLENME PAKETLERİ

VEGAN GLUTENSİZ RAW

Her yaştaki insanın sağlığımı bir çıta daha yukarı çekmek istiyorum, fazla kilolarımdan arınmak istiyorum, şekerimi dengelemek, tansiyonumu kontrol etmek istiyorum diyorsanız; Sıvı Beslenme Paketleri sizi hedefinize ulaştırabilir.

JUİSİNG PAKETİ

6 Çeşit başta yeşillik ve meyve karışımları ile soğuk sıkımla yaptığımız 3 günlük incelme kürleri.

Learn More

SMOOTHİE PAKETLERİ

Yeşillik ve sebze ağirlıklı olan beslenme planında amaç sindirimi kolaylaştırmak ve özellikle çiğneme zorluğu yaşamadan bedenin ihtiyacı olan tüm besin zincirindeki mineralleri lifleri ve doğal yağları almak.

Learn More

KAMBO PAKET

Sabahları güne yeşil su ile başlayıp öğlende sebze ağırlıklı salatalar akşam yemeğinde smoothiyle günü tamamlamak. 3 gruba ayrılan bu özel beslenme sistemi bir yandan bedeni arındırırken bir yandan beslenmeyi ön plana almaktayız.

Learn More

KURUCUMUZDAN MESAJ

 

Sağlıklı beslenme programlarımız vücudun direncini artırmak ve yeniden gençlik kazanmak için ihtiyaç duyduğu en yüksek miktarda besinleri içerir. Tohumlar ve baklagiller gibi diğer tam gıdalar filizlendirilir ve beslenme düzenini dengeler ve çeşitliliği sağlar. Besin değeri yüksek yiyecekler size kendinizi daha enerjik hissettirir, sağlıklı bir canlılık verir ve beden kitle indexinizi korumanıza yardımcı olur.

Sıvı beslenme paketlerimiz haftalık  taze hazırlanıp istediğiniz adrese teslim edilir.  Afiyet olsun.  Şef Mehmet Ak

tam-detox

ÜYE YORUMU

Hayatta yapılan her şeyin her işin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir şimdiye kadar karşılaştığım hiçbir  beslenme tarzı bu kadar heyecanlandırmamıştı beni. Her ne kadar mesleğimle ilgili çatışmalar yaşamış olsamda bu beslenme tarzını kesinlikle olması gereken olduğuna ve doğruluğuna sonsuz inanıyorum. Bire bir uygularken yaşamış oldum muhteşem deneyimler hem ruhsal hem fiziksel bedenimde en güzel kanıtı teşekkürler RAW. Teşekkürler CYK ekibi. Diyetisyen Nursel Anıl.